HAKKIMIZDA2018-10-31T09:42:44+00:00

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.

ÇORLU AVRUPA ANAHTAR ÇİLİNGİR HİZMETLERİ

Şirketimiz eski bir istanbul kuruluşudur. Daha önceden İstanbul Zeytinburnu’nda hizmet verip “sektörde öncülük” hedefleri dorultusunda ilerleyen güçlü bir kurumdur. Bünyesinde konusunda eğitim almış teknik okullarda eğitilmiş vasıfları olan çalışanları ile çilingir hizmetlerini en kısa zamanda ulaşım ve en hızlı şekilde çözme doğrultusunda hedefine doğru ilerleyen personeli ile güvenli bir şekilde hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca eğitim ve sertifika konusunda; Mesleki alanı makine teknolojisi/ ÇMEM şirketimizde çalışan personelin tamamında bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

  • HIZLI VE SERİ HİZMET

    7/24 açık telefonumuzu arayarak bize anında ulaşabilirsiniz. Olabildiğince seri bir şekilde mağdur olduğunuz ortama ulaşıp mağduriyetinizi anında gidermek için elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çalışıyoruz.

  • PROFESYONEL İŞÇİLİK

    İşinin ehli ustalarımızla kapıları açmak bizim işimiz. Profesyonel çalışanlarımızla temiz çalışarak maksimum hızda mağduriyetini gideriyoruz.

  • MUTLU MÜŞTERİLER

    Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli. Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kusursuz çalışarak isteklerinizi yerine getiriyoruz.

BİZE YAZIN.

İstek Görüş ve Önerilerinizi Bize Yazın.

İLETİŞİM

Bize Ulaşın

TIKLA ARA